PSP Serwery

Bo PSP to nasza pasja...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2011-02-18 21:07:55

psprulez3005

Moderator

Zarejestrowany: 2011-02-18
Posty: 4

Recenzja gry ModNation Racers na PSP

Gra pojawiła się w marcu ubiegłego roku. Nie zrobiła furory, ale nieźle się sprzedała na PS3. Czy będzie taka sama sytuacja na naszym PSP ? Dowiecie się z tej oto mini recenzji.
Historia:
Gra opowiada o ludku który nazywa się Tag. On właśnie zostaje jednym z zawodników w MRC (w skrócie ModNation Racing Champioship). Gdy przyjeżdża na miejsce, spotyka się z szefem, który był kiedyś legendą w wyścigach go-kardów.  Więcej nie będę zdradzał zarys fabuły. Przejdźmy do recenzji.
recenzja :
  Na początku sterowanie. Jest ok, bo przyjemnie się jeździ, dosyć szybko można opanować. Chociaż nie do końca jest bardzo dobre . Ponieważ na początku myślałem, że przycisk X odpowiada za gaz. Dla graczy, którzy grają po raz pierwszy w tę grę (a grali w inne wyścigówki) to od razu pomylą kilka przycisków. Trzeba wtedy sprawdzić ustawienia, można tam zmienić typ sterowania jaki nam się podoba. Gdy zaczynamy wyścig to nie ma zasad. Możemy wrogów poszatkować kilkoma broń mi. Są to między innymi: miny, piorun łańcuchowy, rój pocisków, a nawet laser. Tak jak z PS3 możemy ich walnąć w bok dzięki czemu możemy prześcignąć wroga, który jest przez chwilę ogłuszony. Początkowe wyścigi są ok, bo żeby odblokować kilka rzeczy to  trzeba być co najmniej na 4 miejscu. Niestety gdy gramy już w 3 sezonie, gdzie już trzeba wspiąć się na 2 miejsce, to utrudniają trasy, które napakowano pułapkami i (naprawdę) doświadczone boty. Teraz do najlepszej zalecie gry. Jest to tworzenie własnych ludków, go-kardów a nawet tras (niestety jedynie krótkie). Można je opublikować i pozwalać innym na ściąganie i również oceniać inne dzieła. Tutaj niema takiej poczuci prędkości co na PS3 ale jest w porządku.
Audio:
Tutaj muza jest niezła, ale mogła być lepsza. Głos szefa, który bez przerwy podpowiada co mamy robić jest ok. A dźwięki go-kardów, pisków opon, oraz wybuchy są takie jak powinny być. W przerywnikach (po angielsku głosy postaci są naprawdę dobre) ale najlepsi są Grason i Gary, którzy przed wyścigami nas bawią.
Grafika:
Nawet niezła, ale niestety nie go-kardy które są (troszeczkę) rozmazane i niszczenie przeciwnika (po trafieniu kilkoma rakietami celnymi są rozlatujące kawałki go-kardu po kilku rakietach) są słabe. Ale gdy
się przyjrzymy się otoczeniu, to zapomnimy o grafice gry.
A na koniec multiplayer:
Możemy pograć Ad hoc i przez neta (w którym niestety trzeba się zarejestrować i potem wpisać kod który jest na kartce). Wspomniałem wcześniej, że możemy opublikować nasze dzieła, zapomniałem o tym, że   
można ściągać dzieła ludzi z całego świata. Również są też kilka nagród (a mianowicie np. za pobranie najlepiej ocenianego go-kardu dostajemy jedną część do samochodzików itp.). Niestety serwery na online świecą pustkami i trzeba czekać bardzo długo na stworzoną grę. Ja osobiście znalazłem dwie serwery. Oczywiście również i my możemy tworzyć grę, jednak to tylko strata czasu.
Na dodatek dodam, że jestem pod loginem radoslaw99. UWAGA ja niedawno pojawiłem się w sieci, więc nie spodziewajcie się hardkorowości.

Werdykt:
Gra może nie robi furory na naszych konsolkach, jednak można spokojnie kupić tą grę za około 100 zł. Jest
dobra i tylko dobra. Sorry za powtórzenia, ale inaczej nie mogę opisać tej gry. A tak poważnie ModNation Racers ma kilka zalet (w tym tworzenia ludków go-kardów i tras) ale nie brakuje wat takich jak: nie najlepsze sterowanie, grafa lub pustki w serwerach do pogrania. Nie bójcie się powiększyć wasze gry o nią. Ale jeżeli
nie masz neta, to szybko się znudzisz.
Oto oceny (moja średnia):
Fabuła 8/10
Grywalność 7/10
Audio 8/10
Grafika 6-/10
Ogólna ocena: 8-/10

To moja pierwsza recenzja. Nie profesjonalna, ale szczera.
Jestem pomocnikiem Administratora, więc na część pytań mogę odpowiedzieć.
Godziny do odwiedziń:
Od poniedziałku do piątku: 13.30-14.10
W weekendy: 13.05 - 16.30
A w dni wolne: 12.20 - 14.50

Znowu kilka poprawek od @dominik997:
Kilka błędów ortograficznych
Usunąłem kilka zdań/wyrazów


http://img535.imageshack.us/img535/4259/sygnaturadladaniela.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gimn2a.pun.pl www.immn.pun.pl www.klasa-vi.pun.pl www.utopjec.pun.pl www.pspland.pun.pl